top of page

GASTRONOMIA
RESTAURANT

Dania w naszej restauracji sałatka

Nasza Restauracja

Otoczenie, gościnność i doświadczenie personelu odpowiedzialnego za opiekę nad Gośćmi gwarantują profesjonalne przygotowanie każdej imprezy okolicznościowej, eventu lub spotkania w gronie rodzinnym. Pyszne potrawy przygotowane przez naszego Szefa Kuchni gwarantują sukces każdej imprezy.

To tradycyjna kuchnia polska, która łączy się z kuchnią z różnych zakątków świata. Wykorzystywane tu  jest bogactwo i smak regionalnych oraz tradycyjnych, świeżych produktów. Szef Kuchni serwuje autorskie dania, a jego doświadczenie i kreatywność zaowocowały wieloma prestiżowymi wyróżnieniami. Kameralna atmosfera, przyjazne wnętrze oraz wyborne dania tworzą idealny nastrój zarówno do spotkania biznesowego jak również romantycznej kolacji. Restauracja przygotowana jest dla ok.55 osób w stawieniu a`la carte oraz dla 80 osób w ustawieniu bankietowym.

Menu Lobby Bar
Bufet śniadaniowy

Oprócz codziennej gościnności specjalizujemy się w organizowaniu uroczystości i przyjęć:

  • przyjęcia okolicznościowe

  • komunie

  • przyjęcia weselne

  • imprezy firmowe

  • bankiety, szwedzkie stoły

Lobby Bar

Lekkie przekąski serwowane w towarzystwie finezyjnych trunków to propozycja dla Gości, którzy nie przepadają za długimi biesiadami i spożywaniem obfitych posiłków.

Godziny otwarcia

Po odpoczynek po aktywnym dniu w naszym Loby Barze zapraszamy codziennie.

12:00 - 24:00

Restauracja czynna codziennie

13:00 do 22:00

Śniadanie

8:00 do 11:00

Obiadokolacja

16:00 do 21:00

bottom of page